Geri

TÜRKİYE’NİN
YÜKSELEN DEĞERİ
KAYA HOLDİNG

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Açılış yılı
:
Aralık 2011
Lokasyon - Konsept
:
Bolu - Kartalkaya 5 yıldız
Açık tesis alanı
:
1.500.000 m2
Kapalı tesis alanı
:
15.000 m2
Yatak kapasitesi
:
278
Oda sayısı
:
139

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası Kartalkaya’da. Lüks butik dağ oteli konseptiyle Aralık 2011 tarihinde hizmete giren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış tatili anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor. Türkiye’nin en popüler kayak merkezi Kartalkaya’da yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası sunuyor.

1.5 milyon metrekareye sahip pist alanı, Türkiye’de ilk kez kullanılan Leitner markalı önden korumalı lifti, farklı zorluk derecelerinde 11 pisti, ve toplamda 7 lifti ile Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, misafirlerine direkt olarak telesiyejlere ulaşım imkanı veren mimarisi ile de çok farklı.

İletişim

Adres

Kartalkaya Mevkii / Bolu

T (374) 234 51 00 (pbx)
F (374) 234 51 20

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için Çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak Çerezleri kullanmamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı tıklayınız.